Players

Tomescu Dan Alexandru

Erel Yanki

Joncour Ronan

Luka Pavlovic

Basic Mirza

Angele Jaimee Floyd

Duje Kekez

Fatic Nerman

Koray Kirci

Bart Stevens

Brkic Tomislav

Kijametovic Aziz

Jomby Tom

Agabigun Sarp

Madaras Dragos

Donev Gabriel

Jotovski Tomislav

Valsecchi Paul

Pjevcevic Petar

Markovic Goran

Laurent Yanais

Savelev Daniil

Nini Dica Gabriel

Alkaya Mert

Butulija Boris

Gorazd Srbljak

Rajic Dusan

Botezan George

Cungu Rrezart

Hermans Mats

Stipic Filip

Group table

Player Matches Wins Sets
Erel Yanki 4 4 7:0 44:18
Basic Mirza 4 2 4:4 42:38
Tomescu Dan Alexandru 4 2 4:4 33:35
Luka Pavlovic 4 1 3:5 33:45
Joncour Ronan 4 1 2:7 35:51

Group matches

Time Players Result
16.11. 15:00 Tomescu Dan Alexandru - Erel Yanki 5:7, 1:6
16.11. 16:30 Joncour Ronan - Luka Pavlovic 6:3, 2:6, 7:5
17.11. 15:00 Joncour Ronan - Tomescu Dan Alexandru 3:6, 2:6
17.11. 16:30 Basic Mirza - Erel Yanki 2:6, 4:6
18.11. 15:00 Joncour Ronan - Erel Yanki 4:6, 2:6
18.11. 16:30 Basic Mirza - Luka Pavlovic 5:7, 6:7
19.11. 15:00 Erel Yanki - Luka Pavlovic 6:0, 1:0
19.11. 16:30 Basic Mirza - Tomescu Dan Alexandru 6:1, 6:2
20.11. 15:00 Tomescu Dan Alexandru - Luka Pavlovic 6:2, 6:3
20.11. 16:30 Basic Mirza - Joncour Ronan 7:6 (1), 6:3

Group table

Player Matches Wins Sets
Fatic Nerman 4 4 8:0 49:22
Bart Stevens 4 3 6:2 42:31
Duje Kekez 4 1 3:6 42:49
Angele Jaimee Floyd 4 1 2:6 28:42
Koray Kirci 4 1 2:7 31:48

Group matches

Time Players Result
16.11. 09:00 Angele Jaimee Floyd - Duje Kekez 3:6, 4:6
16.11. 10:30 Fatic Nerman - Koray Kirci 6:4, 6:0
17.11. 12:00 Angele Jaimee Floyd - Bart Stevens 3:6, 2:6
17.11. 13:30 Fatic Nerman - Duje Kekez 6:3, 7:6 (4)
18.11. 12:00 Duje Kekez - Koray Kirci 6:4, 2:6, 4:6
18.11. 13:30 Fatic Nerman - Bart Stevens 6:3, 6:2
19.11. 12:00 Bart Stevens - Duje Kekez 7:6 (5), 6:3
19.11. 13:30 Angele Jaimee Floyd - Koray Kirci 6:4, 6:2
20.11. 12:00 Fatic Nerman - Angele Jaimee Floyd 6:3, 6:1
20.11. 13:30 Bart Stevens - Koray Kirci 6:4, 6:1

Group table

Player Matches Wins Sets
Brkic Tomislav 4 4 8:0 48:14
Agabigun Sarp 4 3 6:2 41:28
Madaras Dragos 4 2 4:4 32:32
Kijametovic Aziz 4 1 2:6 29:41
Jomby Tom 4 0 0:8 13:48

Group matches

Time Players Result
16.11. 12:00 Brkic Tomislav - Kijametovic Aziz 6:3, 6:1
16.11. 13:30 Jomby Tom - Agabigun Sarp 2:6, 0:6
17.11. 09:00 Brkic Tomislav - Madaras Dragos 6:2, 6:0
17.11. 10:30 Jomby Tom - Kijametovic Aziz 1:6, 4:6
18.11. 09:00 Kijametovic Aziz - Agabigun Sarp 4:6, 4:6
18.11. 10:30 Jomby Tom - Madaras Dragos 3:6, 0:6
19.11. 09:00 Madaras Dragos - Kijametovic Aziz 6:3, 6:2
19.11. 10:30 Brkic Tomislav - Agabigun Sarp 6:3, 6:2
20.11. 09:00 Madaras Dragos - Agabigun Sarp 2:6, 4:6
20.11. 10:30 Jomby Tom - Brkic Tomislav 0:6, 3:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Valsecchi Paul 4 3 7:3 50:40
Donev Gabriel 4 3 6:2 45:26
Pjevcevic Petar 4 2 5:5 43:40
Jotovski Tomislav 4 2 5:5 41:42
Markovic Goran 4 0 0:8 17:48

Group matches

Time Players Result
16.11. 15:00 Donev Gabriel - Jotovski Tomislav 6:0, 7:6 (1)
16.11. 16:30 Valsecchi Paul - Pjevcevic Petar 6:3, 4:6, 6:4
17.11. 15:00 Donev Gabriel - Valsecchi Paul 4:6, 4:6
17.11. 16:30 Markovic Goran - Jotovski Tomislav 2:6, 2:6
18.11. 15:00 Donev Gabriel - Pjevcevic Petar 6:1, 6:2
18.11. 16:30 Markovic Goran - Valsecchi Paul 3:6, 2:6
19.11. 15:00 Jotovski Tomislav - Valsecchi Paul 2:6, 6:2, 6:2
19.11. 16:30 Markovic Goran - Pjevcevic Petar 0:6, 3:6
20.11. 15:00 Donev Gabriel - Markovic Goran 6:2, 6:3
20.11. 16:30 Jotovski Tomislav - Pjevcevic Petar 6:3, 3:6, 0:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Butulija Boris 4 4 8:0 49:16
Alkaya Mert 4 2 5:4 44:34
Laurent Yanais 3 2 4:3 26:29
Nini Dica Gabriel 3 1 2:5 25:40
Savelev Daniil 4 0 1:8 25:50

Group matches

Time Players Result
16.11. 09:00 Laurent Yanais - Savelev Daniil 6:4, 6:3
16.11. 12:00 Nini Dica Gabriel - Alkaya Mert 6:7 (1), 1:6
17.11. 09:00 Nini Dica Gabriel - Butulija Boris 1:6, 3:6
17.11. 10:30 Laurent Yanais - Alkaya Mert 6:4, 1:6, 6:0
18.11. 09:00 Alkaya Mert - Savelev Daniil 6:1, 6:0
18.11. 12:00 Laurent Yanais - Butulija Boris 1:6, 0:6
19.11. 09:00 Butulija Boris - Savelev Daniil 6:2, 6:0
19.11. 12:00 Laurent Yanais - Nini Dica Gabriel
20.11. 09:00 Nini Dica Gabriel - Savelev Daniil 7:6 (1), 1:6, 6:3
20.11. 12:00 Butulija Boris - Alkaya Mert 6:4, 7:5

Group table

Player Matches Wins Sets
Cungu Rrezart 4 3 7:3 54:33
Botezan George 4 3 6:3 41:36
Hermans Mats 4 2 4:4 30:39
Stipic Filip 3 1 2:4 23:26
Rajic Dusan 0 0 0:0 0:0
Gorazd Srbljak 3 0 1:6 28:42

Group matches

Time Players Result
16.11. 10:30 Gorazd Srbljak - Rajic Dusan 6:6
16.11. 13:30 Botezan George - Cungu Rrezart 3:6, 6:3, 6:3
17.11. 12:00 Botezan George - Hermans Mats 6:2, 6:3
17.11. 13:30 Gorazd Srbljak - Cungu Rrezart 1:6, 7:5, 5:7
18.11. 10:30 Cungu Rrezart - Stipic Filip 6:2, 6:2
18.11. 13:30 Gorazd Srbljak - Hermans Mats 4:6, 4:6
19.11. 10:30 Botezan George - Stipic Filip 2:6, 0:6
19.11. 13:30 Hermans Mats - Cungu Rrezart 1:6, 0:6
20.11. 10:30 Hermans Mats - Stipic Filip 6:3, 6:4
20.11. 13:30 Gorazd Srbljak - Botezan George 4:6, 3:6

Placement round

Time Players Result

Players

Basic Mirza

Valsecchi Paul

Bart Stevens

Agabigun Sarp

Madaras Dragos

Fatic Nerman

Botezan George

Joncour Ronan

Erel Yanki

Kijametovic Aziz

Brkic Tomislav

Butulija Boris

Angele Jaimee Floyd

Duje Kekez

Tomescu Dan Alexandru

Jotovski Tomislav

Savelev Daniil

Deviatiarov Marat

Gorazd Srbljak

Markovic Goran

Jomby Tom

Tuna Altuna

Luka Pavlovic

Hermans Mats

Nini Dica Gabriel

Donev Gabriel

Pjevcevic Petar

Cungu Rrezart

Alkaya Mert

Cornea Victor Vlad

Group table

Player Matches Wins Sets
Basic Mirza 3 3 6:0 36:14
Madaras Dragos 3 3 6:1 36:23
Bart Stevens 4 2 5:5 45:45
Agabigun Sarp 3 0 1:6 24:40
Valsecchi Paul 3 0 0:6 18:37

Group matches

Time Players Result
23.11. 09:00 Basic Mirza - Valsecchi Paul 6:2, 6:2
23.11. 10:30 Bart Stevens - Agabigun Sarp 6:3, 4:6, 6:3
24.11. 09:00 Bart Stevens - Madaras Dragos 3:6, 6:0, 2:6
24.11. 10:30 Basic Mirza - Agabigun Sarp 6:1, 6:4
25.11. 09:00 Madaras Dragos - Valsecchi Paul 6:4, 6:1
25.11. 10:30 Basic Mirza - Bart Stevens 6:2, 6:3
26.11. 09:00 Madaras Dragos - Agabigun Sarp 6:4, 6:3
26.11. 10:30 Bart Stevens - Valsecchi Paul 6:4, 7:5
27.11. 09:00 Basic Mirza - Madaras Dragos
27.11. 10:30 Agabigun Sarp - Valsecchi Paul

Group table

Player Matches Wins Sets
Fatic Nerman 4 3 6:2 42:23
Erel Yanki 3 2 4:1 27:16
Kijametovic Aziz 3 1 2:4 24:34
Botezan George 3 1 2:4 18:32
Joncour Ronan 3 1 1:4 22:28

Group matches

Time Players Result
23.11. 12:00 Fatic Nerman - Botezan George 6:2, 6:0
23.11. 13:30 Joncour Ronan - Erel Yanki 6:3, 1:0
24.11. 12:00 Fatic Nerman - Erel Yanki 4:6, 2:6
24.11. 13:30 Joncour Ronan - Kijametovic Aziz 6:7 (3), 3:6
25.11. 12:00 Fatic Nerman - Kijametovic Aziz 6:1, 6:2
25.11. 13:30 Erel Yanki - Botezan George 6:2, 6:1
26.11. 12:00 Kijametovic Aziz - Botezan George 6:7 (3), 2:6
26.11. 13:30 Fatic Nerman - Joncour Ronan 6:2, 6:4
27.11. 12:00 Joncour Ronan - Botezan George
27.11. 13:30 Kijametovic Aziz - Erel Yanki

Group table

Player Matches Wins Sets
Duje Kekez 2 2 4:1 32:28
Brkic Tomislav 2 1 3:2 28:24
Angele Jaimee Floyd 1 1 2:1 16:17
Butulija Boris 3 1 2:4 31:33
Tomescu Dan Alexandru 2 0 1:4 24:29

Group matches

Time Players Result
23.11. 15:00 Brkic Tomislav - Butulija Boris 6:3, 6:3
23.11. 16:30 Angele Jaimee Floyd - Duje Kekez 5:6
24.11. 15:00 Brkic Tomislav - Duje Kekez 6:7 (5), 7:5, 3:6
24.11. 16:30 Angele Jaimee Floyd - Tomescu Dan Alexandru 2:6, 7:6 (3), 7:5
25.11. 15:00 Brkic Tomislav - Tomescu Dan Alexandru
25.11. 16:30 Duje Kekez - Butulija Boris 7:6 (3), 7:6 (4)
26.11. 15:00 Brkic Tomislav - Angele Jaimee Floyd
26.11. 16:30 Tomescu Dan Alexandru - Butulija Boris 5:7, 2:6
27.11. 15:00 Angele Jaimee Floyd - Butulija Boris
27.11. 16:30 Tomescu Dan Alexandru - Duje Kekez

Group table

Player Matches Wins Sets
Deviatiarov Marat 3 3 6:0 36:9
Gorazd Srbljak 3 2 4:2 29:25
Jotovski Tomislav 3 2 4:3 36:34
Markovic Goran 3 1 3:5 39:44
Savelev Daniil 4 0 1:8 27:55

Group matches

Time Players Result
23.11. 09:00 Jotovski Tomislav - Savelev Daniil 6:2, 6:4
23.11. 10:30 Deviatiarov Marat - Gorazd Srbljak 6:2, 6:3
24.11. 09:00 Markovic Goran - Savelev Daniil 6:4, 6:7 (9), 7:5
24.11. 10:30 Gorazd Srbljak - Jotovski Tomislav 6:4, 6:4
25.11. 09:00 Deviatiarov Marat - Savelev Daniil 6:0, 6:0
25.11. 10:30 Markovic Goran - Jotovski Tomislav 6:7 (14), 6:3, 4:6
26.11. 09:00 Gorazd Srbljak - Savelev Daniil 6:3, 6:2
26.11. 10:30 Deviatiarov Marat - Markovic Goran 6:3, 6:1
27.11. 09:00 Markovic Goran - Gorazd Srbljak
27.11. 10:30 Deviatiarov Marat - Jotovski Tomislav

Group table

Player Matches Wins Sets
Jomby Tom 3 3 6:0 36:11
Luka Pavlovic 3 3 6:1 41:24
Tuna Altuna 3 1 3:4 30:33
Nini Dica Gabriel 3 1 2:5 26:37
Hermans Mats 4 0 1:8 23:51

Group matches

Time Players Result
23.11. 12:00 Jomby Tom - Tuna Altuna 6:0, 6:4
23.11. 13:30 Luka Pavlovic - Hermans Mats 6:1, 6:4
24.11. 15:00 Jomby Tom - Hermans Mats 6:1, 6:0
24.11. 16:30 Luka Pavlovic - Nini Dica Gabriel 6:3, 6:2
25.11. 12:00 Luka Pavlovic - Tuna Altuna 4:6, 6:3, 7:5
25.11. 13:30 Nini Dica Gabriel - Hermans Mats 3:6, 6:3, 6:4
26.11. 12:00 Hermans Mats - Tuna Altuna 3:6, 1:6
26.11. 13:30 Jomby Tom - Nini Dica Gabriel 6:4, 6:2
27.11. 12:00 Nini Dica Gabriel - Tuna Altuna
27.11. 13:30 Jomby Tom - Luka Pavlovic

Group table

Player Matches Wins Sets
Donev Gabriel 4 3 7:3 52:39
Cungu Rrezart 3 2 5:3 42:32
Cornea Victor Vlad 3 2 5:3 39:38
Alkaya Mert 3 1 2:5 28:36
Pjevcevic Petar 3 0 1:6 22:38

Group matches

Time Players Result
23.11. 15:00 Donev Gabriel - Pjevcevic Petar 6:3, 6:2
23.11. 16:30 Cungu Rrezart - Alkaya Mert 2:6, 6:4, 3:6
24.11. 12:00 Cornea Victor Vlad - Alkaya Mert 7:5, 6:4
24.11. 13:30 Donev Gabriel - Cungu Rrezart 2:6, 7:6 (8), 1:6
25.11. 15:00 Cornea Victor Vlad - Pjevcevic Petar 1:6, 6:1, 6:4
25.11. 16:30 Donev Gabriel - Alkaya Mert 6:2, 6:1
26.11. 15:00 Cungu Rrezart - Pjevcevic Petar 6:1, 7:5
26.11. 16:30 Cornea Victor Vlad - Donev Gabriel 3:6, 7:6 (4), 3:6
27.11. 15:00 Alkaya Mert - Pjevcevic Petar
27.11. 16:30 Cornea Victor Vlad - Cungu Rrezart

Placement round

Time Players Result

Players


Placement round

Time Players Result

Players


Placement round

Time Players Result

Players


Placement round

Time Players Result

Players


Placement round

Time Players Result

Players


Placement round

Time Players Result

Top